Czołowe zderzenie dwóch motocykli

Dwie osoby zostały ciężko ranne to bilans zderzenia czołowego dwóch motocykli do którego doszło dzisiejszego popołudnia na drodze Śmiełów – Paruchów.

Na miejscu interweniował m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Poznania. Dodatkowo na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorzu oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żerkowie i z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Jarocinie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz załogi policji.

Na drodze ze Śmiełowa do Komorza doszło do zderzenia czołowego dwóch motocykli. W zdarzeniu udział brali 37-letni mieszkaniec gminy Września, kierujący motocyklem yamaha oraz 22-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który poruszał się motocyklem Kawaski. 37-latek został przetransportowany helikopterem do szpitala w Poznaniu natomiast 22-latek do szpitala w Jarocinie. Na chwile obecna prowadzone jest czynność na miejscu zdarzenia celem ustalenia okoliczności zdarzenia. Droga na chwile obecna jest zablokowana – informuje asp. Karina Migalska-Cepa, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *