Trzy osoby poszkodowane po zderzeniu Mercedesa z drzewem

3 osoby zostały poszkodowane w zdarzeniu do jakiego doszło dziś w południe na drodze wojewódzkiej 443 w miejscowości Grab (gm. Czermin powiat pleszewski). Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z powiatu jarocińskiego oraz pleszewskiego. Do działań został również skierowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z podostrowskiego Michałkowa oraz zespoły ratownictwa medycznego z Pleszewa i Gizałek.

Żeby uwolnić osoby z rozbitego pojazdu konieczne było użycie narzedzi hydraulicznych. Na czas działań ratowniczych ruch na drodze był wstrzymany. W późniejszym czasie wprowadzono ruch wahadłowy.

Z wstępnych ustaleń policji wynika że 18 – letni kierujący Mercedesem na łuku drogi uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe prócz kierującego podróżowały dwie osoby w wieku 11 oraz 13 lat. Do szpitala przetransportowano wszystkich podróżujących Mercedesem. Najmłodszą osobę przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Cała trójka to mieszkańcy gminy Zagórów w powiecie słupeckim