Jarocin112

Auto osobowe uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym jak prowadzone przez nią auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze Wałków – Stara Obra. W działaniach udział brały zastępy z powiatu krotoszyńskiego oraz zastęp z JRG Jarocin.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu policjanci wykonują czynności zmierzające do określenia szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – mówi Bartosz Karwik, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji.

Jak informuje st. kpt. Tomasz Patryas – rzecznik prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej – Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 20.19. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Krotoszyn oraz po jednym z OSP Koźmin Wlkp. OSP Wałków oraz z racji terenu współdziałania z JRG Jarocin. Na miejscu w wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono że samochód osobowy uderzył w drzewo a jego kierowca pozostawał w pojeździe. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego i ewakuowali go na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *